SIA "IRBIS" ir profesionāla industriālo alpīnistu komanda ar vairāk kā 15 gadu pieredzi virvju piekļuves un dažādu būvdarbu veikšanā. Darbus veicam atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo aktu un starptautiskās industriālā alpīnisma organizācijas "IRATA" darba drošības prasībām.

Pateicoties ilggadējai pieredzei un labām tehniskajām iespējām esam kvalificēti veikt dažādas sarežģītības pakāpes (arī paaugstinātas bīstamības) darbus augstumā un vietās, kur nav iespējams vai nav ērti izmantot ierastas būvdarbu piekļuves metodes vai specializēto celtniecības tehniku.

Specializējamies gan uz būvobjektu darbiem sākuma stadijā, gan arī uz restaurācijas un uzkopšanas darbiem. Esam veikuši darbus: ostās, dzelzceļu objektos, uz tiltiem un augstsprieguma līniju torņiem, uz lokatoriem un radariem, ūdenstorņiem un rūpniecības dūmvadiem.

Mūsu pastāvīgie klienti ir:

  • Valsts un pašvaldības iestādes un organizācijas;
  • Latvijas un Baltijas valstu būvuzņēmēji un būvkomersanti, kas specializējas kā uz jaunbūvju celšanu, tā arī inženiertehnisko komunikāciju izbūvi vai rekonstrukciju;
  • Reklāmas un mārketinga kompānijas, kā arī izstāžu paviljonu organizatori;
  • Apsaimniekošanas uzņēmumi, tai skaitā namu pārvaldnieki un dzīvokļu īpašnieku biedrības, un privātpersonas.

Mēs saprotam individuālās pieejas nozīmi, tāpēc katram savam klientam piedāvājam tādu problēmrisinājumu kompleksu, kas nodrošina konkrēta jautājuma sekmīgu atrisināšanu.

rūpnieciskais alpinisms un Specializētie būvdarbi